iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU

iLAW advokatas Tomas Bagdanskis - Best Lawyers® paskelbtame geriausiųjų Lietuvos advokatų sąraše

2012-03-21
2012 m. kovo mėn. įtakingas teisės žinynas Best Lawyers antrąjį kartą paskelbė Lietuvos geriausiųjų advokatų sąrašą, į kurį šiais metais įtrauktas iLAW advokatas Tomas Bagdanskis. Best Lawyers rekomenduoja Tomą Bagdanskį kaip vieną geriausių darbo teisės specialistų Lietuvoje.
 
Atranka į Best Lawyers sąrašą vykdoma nuodugniai ir kruopščiai įvertinus konfidencialios geriausių advokatų apklausos metu gautus duomenis. Publikavimas sąraše laikomas ypatingu įvertinimu, nes sąrašas grindžiamas tik rekomendacijomis, o publikavimas jame yra nemokamas, todėl publikacijos negalima nusipirkti.

Best Lawyers Amerikoje sudaromas nuo 1983 m. ir yra laikomas seniausiu ir labiausiai vertinamu rekomendacijų pagrindu leidžiamu teisės žinynu teisininkų tarpe. Tyrėjai geriausiųjų sąrašus sudaro remdamiesi išimtinai tik kitų teisininkų rekomendacijomis, šį metodą taikydami jau beveik tris dešimtmečius. Šiuo metu Best Lawyers sąrašai sudaromi beveik 70 pasaulio valstybių, kurių sąrašą galite rasti internetinėje svetainėje www.bestlawyers.com.

„Džiaugiuosi, kad specializacija darbo teisėje tampa vis labiau vertinama ir pripažįstama tarptautiniu mastu. Praėjusiais metais jautėme didėjantį tarptautinių kompanijų poreikį darbo teisės konsultacijoms. Manau, kad šis įvertinimas padės mūsų potencialiems klientams geriau apsipręsti renkantis darbo teisės specialistus“, – sakė advokatas Tomas Bagdanskis.

Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“ išsiskiria specializacija darbo teisėje ir įmonių teisėje bei požiūriu į klientų aptarnavimą, teikiant teisines paslaugas. „iLAW" įkūrėjas - dr. Tomas Bagdanskis praktikuojantis advokatas nuo 2002 m., dėsto Mykolo Romerio ir ISM vadybos ir ekonomikos universitetuose, skelbia straipsnius darbo ir verslo teisės temomis, skaito pranešimus seminaruose bei konferencijose yra vadovėlio „Darbo teisė" bendraautorius, knygų „Materialinė atsakomybė darbo teisėje" ir „Teisinių paslaugų marketingas" autorius.
 

Best Lawyers - Tomas Bagdanskis, Labor & Employment Law

WE ENJOY CREATING VALUE