iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
2017-08-29
Nuo 2017 metų liepos mėnesio šį klausimą užduoda teisininkams darbdaviai, kurie nori sudaryti darbo sutartį su užsieniečiais iš ne Europos Sąjungos valstybių. Naujajame Darbo kodekse, kuris įsigaliojo nuo 2017 metų liepos 1 dienos, numatyta taisyklė, kad įmonėje terminuotų darbo sutarčių nuolatinio pobūdžio darbams negali būti daugiau nei dvidešimt procentų.
2017-08-28
2017 m. rugsėjo 28–29 d. Druskininkuose vyks konferencija-diskusijų forumas „Atliekų tvarkymas 2017“. Renginys skirtas atliekų ir aplinkosaugos sektorių politiką formuojančių institucijų, savivaldybių atstovams, atliekų tvarkytojams ir perdirbėjams, nevyriausybinėms organizacijoms ir mokslo įstaigoms.
2017-08-02
Naujajame Darbo kodekse (toliau – NDK) įtvirtintas naujas institutas - lokautas. Iki NDK įsigaliojimo lokautas Lietuvoje buvo netiesiogiai draudžiamas t.y. ankstesniojo kodekso 83 straipsnyje buvo imperatyvai suformuluotas draudimas darbdaviui ir išvardyti konkretūs jam draudžiami veiksmai bendrovės darbuotojams paskelbus streiką, kas teisės doktrinoje ir buvo aiškinama kaip lokauto draudimas.
2016-08-16
Kam reikalingos konfidencialumo sutartys ir kas turi būti jose parašyta? „Žinių radijo“ studijoje – advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ vyresnysis teisininkas, advokatas Mantas Mikalopas.
2015-08-10
iLAW advokatas Tomas Bagdanskis LRT laidoje "Labas rytas, Lietuva" kalbėjo apie darbo užmokesčio lūkesčius.
2014-08-26
2014 m. birželio 26 d. priimti svarbūs Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimai. Šio įstatymo pakeitimais siekiama atsisakyti biurokratinių barjerų, kurie apsunkina aukštos profesinės kvalifikacijos specialistų iš užsienio įdarbinimą Lietuvoje, tačiau riboti fiktyvių įmonių, kurios užsieniečių iš trečiųjų šalių steigiamos Lietuvoje tikslu gauti leidimus laikinai gyventi, atidarymą.
2014-08-13
Advokatų profesinės bendrijos iLAW teisininkai konsultuoja norinčius steigti ar jau įsteigusius savo verslą žurnalo „BZN start“ skaitytojus bei portalo lankytojus.
2013-08-09
Džiaugiamės pranešdami, kad advokatų profesinės bendrijos „Bagdanskis iLAW“ advokatai sėkmingai atstovavo Lietuvos bankui byloje dėl buvusio Lietuvos Banko Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriaus atleidimo iš darbo teisėtumo.
2013-08-05
Dauguma teisininkų ir net pati Viešųjų pirkimų tarnyba iki šiol laikėsi nuomonės, jog teikėjas net ir trumpą laiką negali būti įsiskolinęs VSDFV biudžetui ir Mokesčių inspekcijai, o svarbiausia, kad pasiūlymo pateikimo momentu (pateikimo dieną) nebūtų skolos. Šiuose debatuose tašką padėjo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) 2013 m. birželio 25 dienos nutartimi, kuria baigė nagrinėti metus laiko trukusį vieno didžiausio atliekų tvarkytojo Vilniaus mieste UAB „VSA Vilnius” ir Jonavos savivaldybės įmonės „Jonavos paslaugos” viešųjų pirkimų ginčą.
2013-08-05
Rugpjūčio 5 d. iLAW advokatas Justinas Usonis dalyvavo LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“, kurioje buvo diskutuojama apie darbuotojus, dirbančius keliose darbovietėse arba vienoje darbovietėje, bet skirtingose pareigose.
1   2
WE ENJOY CREATING VALUE