iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
2017-06-27
Vienas iš aktualiausių klausimų darbo santykių metu yra darbo santykių šalių turtinių ir neturtinių interesų apsauga. Šiuo metu paskutines dienas skaičiuojantis Darbo kodeksas įtvirtino darbuotojo materialinės atsakomybės institutą, kaip įrankį padarytos žalos atlyginimui,todėl verta paanalizuoti, kokias darbdaviui padarytos turtinės ar neturtinės žalos atlyginimo taisykles numato naujasis Darbo kodeksas (DK).
2017-06-12
2017 m. birželio 9 d. iLAW partnerė Vilma Ramanauskaitė skaitė pranešimą „Teisinio reglamentavimo ypatumai tvarkant pakuotes savoms reikmėms“ Lietuvos Respublikos Seime organizuotoje konferencijoje „Pakuotės gyvenimas Lietuvoje O ar X?“ dėl savoms reikmėms sunaudotų pakuočių tvarkymo.
2017-06-08
Seminare pranešimus apie naująjį Darbo kodeksą skaitys advokatai Tomas Bagdanskis ir Vilius Mačiulaitis.
2017-06-05
Į jubiliejinį renginį susirinko dalyviai iš visos Lietuvos: savivaldybių, regioninių atliekų tvarkymo centrų, atliekų tvarkymo įmonių bei valstybinio sektoriaus atstovai, politikos formuotojai. Šiemet pagrindinis dėmesys buvo skirtas pakuočių atliekų tvarkymui komunaliniame atliekų sraute.
2015-06-29
iLAW advokatas Tomas Bagdanskis LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbėjo apie tai, kaip keisis darbdavių ir darbuotojų elgesys bei veiksmai įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, kaip tai įtakos dabar galiojančių darbo sutarčių ir kolektyvinių sutarčių veikimą.
2015-06-22
2015 m. birželio 29 d. advokato padėjėja Svetlana Naumčik skaitys pranešimą „Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimų probleminiai aspektai“ konferencijoje „Darbo migrantų gyvenimo ir darbo sąlygų tyrimas Lietuvoje“.
2015-06-15
Nuo 2015 m. kovo mėnesio užsieniečiai iš trečiųjų šalių gali dirbti turėdami viena iš trijų Darbo biržos išduotų dokumentų: leidimus dirbti, sprendimus dėl atitikimo darbo rinkos poreikiams arba sprendimus dėl aukštos profesinės kvalifikacijos reikalaujančio darbo atitikties Lietuvos rinkos poreikiams. Darbdaviai neretai pasimeta tarp šių dokumentų, be to, galiojantys teisės aktai nuolat keičiasi.
2015-06-15
2015 m. kovo 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo įstatymas, kuriame yra nurodyti atvejai, kuomet užsienietis iš trečiosios šalies, norėdamas pradėti dirbti Lietuvoje, privalo gauti leidimą. Akcentuotina, kad išduoto leidimo dirbti užsieniečiui nepakanka: jam taip pat būtina gauti nacionalinę vizą D arba leidimą laikinai gyventi, išskyrus atvejį, kai užsienietis įdarbinamas Lietuvos įmonėje, tačiau dirba pagal nuotolinio darbo sutartį užsienio valstybėje.
2015-06-12
2015 m. birželio 9 d. advokatų profesinė bendrija iLAW kartu su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė konferenciją „Verslo teisės aktualijos“. Renginio metu advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ teisininkų komanda pristatė verslui aktualias teisinio reguliavimo naujoves.
2015-06-10
iLAW advokatė Vilma Ramanauskaitė ir advokato padėjėja Justina Ramašauskaitė sėkmingai atstovavo draudimo bendrovės „Baltikums“ Lietuvos filialą ir laimėjo viešųjų pirkimų bylą Lietuvos Aukščiausiajame Teisme (toliau - LAT).
1   2   3
WE ENJOY CREATING VALUE