iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
2017-04-11
Džiaugiamės galėdami pranešti apie ILAW kontoros ir teisininkų įvertinimą darbo teisės specializacijoje tarptautinio žinyno Chambers Europe 2017 m. laidoje. Kaip ir ankstesniais metais ILAW išlaiko lyderio poziciją ir yra reitinguota aukščiausioje reitingo pakopoje (Band 1), o tarp pirmaujančių teisininkų įtraukti net trys kontoros advokatai: vadovaujantis partneris dr. Tomas Bagdanskis (Band 1), partneris dr. Vilius Mačiulaitis (Band 3) ir asocijuotas partneris Mantas Mikalopas (Associates to watch).
2016-04-06
iLAW įmonių ir sutarčių teisės specialistai konsultavo ir teikė visapusišką teisinę pagalbą vienai pirmaujančių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) agentūrai „RE/MAX Lietuva” prisijungiant NT agentūrą „Citus” bei „Citus“ savininkams įsigyjant dalį „RE/MAX“ franšizę Lietuvoje valdančios įmonės akcijų.
2016-04-05
2016 m. balandžio 5 d. Verslo žinių portale vz.lt publikuotas straipsnis „Įdarbinti užsienietį – tarsi į kalną įkopti“ apie aukštos profesinės kvalifikacijos specialistų iš trečiųjų šalių įdarbinimą Lietuvoje. Straipsnyje pateiktas ir iLAW vyresniosios teisininkės Svetlanos Naumčik komentaras.
2016-04-05
Mokymo, konsultacijų ar kitokias intelektines paslaugas teikiančios įmonės ne kartą liko ant ledo, kai klientai, sumanę nutraukti sutartį, papustydavo padus. Jie sumokėdavo tik už praeitį – už patirtas išlaidas. O netiesioginės išlaidos virsdavo įmonės nuostoliais. Bet situacija – jau keičiasi.
2015-04-23
iLAW teisininkės Svetlanos Naumčik komentaras televizijos kanalo Info TV laidai Info diena dėl užsieniečiams keliamų reikalavimų norint gauti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje.
2015-04-22
2015 m. balandžio 20-21 dienomis iLAW advokatai dr. Vilius Mačiulaitis ir Mantas Mikalopas viešėjo Vokietijos mieste Triere, Europos Teisės Akademijos (ERA) organizuotame seminare, skirtame nediskriminavimo srityje dirbantiems teisininkams-praktikams „Applying EU Anti-Discrimination Law“.
2015-04-21
Portale lrytas.lt publikuotas iLAW advokatės Vilmos Ramanauskaitės komentaras apie laikinųjų apsaugos priemonių taikymą viešųjų pirkimų byloje dėl Vakarinio Vilniaus aplinkkelio statybos darbų konkurso.
2015-04-03
Kaip tik šiuo metu vyksta naujojo Darbo kodekso projekto svarstymas. Jame svarstoma kuo ir kaip papildyti jau esamą numatytą darbo tvarką. Šio mokymo dėka jūs susipažinsite su rengiamomis Darbo kodekso naujovėmis, bruožais ir kryptymis.
2015-04-01
2014 m. lapkričio 1 d. įsigalioję įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimai vargu ar išsprendė nelegalios imigracijos problemas. Priešingai, 2015 m. vasario mėn. Lietuvą sukrėtė skandalas: leidimas laikinai gyventi buvo išduotas Interpolo ieškomam nusikaltėliui, kuris jau spėjo pasinaudoti Lietuvoje išduota kortele bei pasislėpė Vakarų Europoje. Nuo 2015 m. kovo 1 d. įsigaliojo dar vienas LR įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo įstatymas, kuriuo dar kartą pakeistos prieš kelis mėnesius paskelbtos įstatymo nuostatos, o Seimas ketina svarstyti dar kelis šio įstatymo pakeitimų projektus.
2014-04-17
2014 m. balandžio 17 d. iLAW advokatas dr. Justinas Usonis dalyvavo Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros organizuotoje apvalaus stalo diskusijoje „Saugios darbo vietos kūrimas Lietuvoje, OSHA-EU kompanijos „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“ kontekste“.
1   2   3
WE ENJOY CREATING VALUE