iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
2016-11-19
Konstitucinio teismo nutarimo, kuriuo Sodros taikoma nėštumo ir gimdymo atostogų metu skiriamų ir mokamų motinystės pašalpų skaičiavimo (ribojimo) tvarka buvo pripažinta prieštaraujančia Lietuvos Konstitucijai, įsigaliojimą susiejus su jo viešu paskelbimu į ateitį, t. y. 2017 m. sausio 2 d., Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritoriniai skyriai šią skaičiavimo tvarką taiko, ir riboja motinystės pašalpas taikydami nustatytą maksimalų kompensuojamojo dienos uždarbio tarifą.
2016-11-10
Seminare daug dėmesio bus skirta Europos Parlamento ir Tarybos direktyvai 2014/67/ES dėl darbuotojų komandiravimo paslaugų teikimo sistemoje vykdymo užtikrinimo. Šia direktyva siekiama garantuoti didesnę komandiruojamų darbuotojų teisių apsaugą, sudaryti vienodas sąlygas, lyginant su vietiniais darbuotojais, priimančios šalies įmonėse, kovoti su socialine darbo jėgos atskirtimi skirtingose šalyse.
2016-11-08
ILAW vyresnioji teisininkė Svetlana Naumčik 2016 m. lapkričio 8 d. dalyvavo „Žinių radijo“ laidoje „Ekspertas pataria“, kurios tema „Ką reikia žinoti norint įdarbinti užsienietį Lietuvoje?“.
2016-11-03
2016 m. lapkričio 3 d. naujienų portale DELFI publikuotas straipsnis „Paslaptis, slypinti už L. Anušauskienę supykdžiusio darbo skelbimo“, kuriame rašoma apie sunkumus, su kuriais susiduria Lietuvos darbdaviai, norėdami įdarbinti ne ES šalių piliečius. Straipsnis atskleidžia biurokratines procedūras, pagal kurias formaliai darbo biržoje registruojamos laisvos darbo vietos su specifiniais reikalavimais kandidatams, o neradus tinkamo darbuotojo, kreipiamasi dėl leidimo dirbti išdavimo konkrečiam asmeniui.
2015-11-24
2014 metais Lietuvos pirmosios instancijos teismus pasiekė 19 naujų bylų, kuriose buvo prašoma ginti juridinio asmens reputaciją. Dalyje minėtos kategorijos bylų prašyta priteisti ir žalą. Įmonės dalykinė reputacija gali nukentėti dėl tikrovės neatitinkančios informacijos platinimo medijose, internete, laiškuose, teismų procesų vilkinimo, neteisingo finansinio patikimumo įvertinimo.
2015-11-19
Praėjusią savaitę pasirodęs kritiškas advokatų kontoros „Varul” atstovų straipsnis apie naująjį socialinį modelį, mano nuomone, dar kartą parodė, kad kritikams svarbiausia atkreipti dėmesį į save – veikiau siekiant populiarumo, o ne objektyviai vertinant Lietuvos darbo rinką.
2015-11-18
iLAW partnerė advokatė Vilma Ramanauskaitė dalyvavo LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“, kurioje buvo pasakojama jos atstovaujamos klientės, kuomet dėl netinkamai suteiktų asmens sveikatos priežiūros paslaugų gimdymo metu naujagimė patyrė sunkių sveikatos sužalojimų.
2015-11-10
iLAW partnerės advokatės Vilmos Ramanauskaitės komentaras TV3 žiniose dėl nuomos sutarčių.
2015-11-04
iLAW advokato padėjėja Lina Švedaitė davė interviu INFO TV laidai apie Seimo priimtas Civilinio kodekso, Civilinio proceso kodekso ir susijusių įstatymų pataisas, kuriomis atsisakyta absoliutaus neveiksnumo instituto bei įtvirtintas veiksnumo ribojimas tik konkrečiose srityse, kuriose teismas, remdamasis sveikatos priežiūros įstaigų bei socialinių darbuotojų išvadomis, pripažintų tokį ribojimą būtinu.
2015-11-03
Konferencijoje „Darbo teisė 2016 m.“ teisininkai ir šios srities ekspertai apžvelgs, kaip plėtosis darbo teisė 2016 m., aptars, kokia linkme pakrypo tarptautinis darbo teisės reguliavimas, ir pateiks patarimų, kokius teismų sprendimus būtina detaliai išnagrinėti.
1   2   3
WE ENJOY CREATING VALUE