iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
2017-07-19
Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas dėl besikeičiančio teisinio reguliavimo tampa vis aktualesne teisės sritimi. Toks tvarkymas neretai apima ne vien asmens duomenų tvarkymą vadinamojo vidaus administravimo ar darbuotojų atrankos tikslais, bet ir vienokias arba kitokias darbuotojų stebėsenos darbo vietoje priemones.
2017-07-18
Darbo drausmės pažeidimų (senajame Darbo kodekse) ar darbo pareigų pažeidimo (naujajame Darbo kodekse) institutas yra ta sritis, kurioje kyla nemažai darbdavio ir darbuotojo konfliktų, galiausiai virstančių darbo ginčais. Taigi verta paanalizuoti minėtos srities, pasikeitimus nuo šių metų liepos 1 d. įsigaliojusiame Darbo kodekse.
2017-07-17
Verslininkus Lietuvoje veikiančios užsieniečių įdarbinimo procedūros varo į neviltį. Ilgi terminai, sudėtingos įdarbinimo procedūros, apribojimai dėl užsieniečių darbo priverčia ieškoti paprastesnių trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo galimybių.
2017-07-05
Nuo 2017 m. sausio 1 dienos užsienio įmonės komandiruojamas darbuotojas yra atleidžiamas nuo pareigos įsigyti leidimą dirbti Lietuvoje. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog užsieniečių komandiravimui į Lietuvą nėra taikoma jokių apribojimų, tačiau praktikoje darbdaviams iškyla dar daugiau klausimų.
2017-06-27
Vienas iš aktualiausių klausimų darbo santykių metu yra darbo santykių šalių turtinių ir neturtinių interesų apsauga. Šiuo metu paskutines dienas skaičiuojantis Darbo kodeksas įtvirtino darbuotojo materialinės atsakomybės institutą, kaip įrankį padarytos žalos atlyginimui,todėl verta paanalizuoti, kokias darbdaviui padarytos turtinės ar neturtinės žalos atlyginimo taisykles numato naujasis Darbo kodeksas (DK).
2017-06-12
2017 m. birželio 9 d. iLAW partnerė Vilma Ramanauskaitė skaitė pranešimą „Teisinio reglamentavimo ypatumai tvarkant pakuotes savoms reikmėms“ Lietuvos Respublikos Seime organizuotoje konferencijoje „Pakuotės gyvenimas Lietuvoje O ar X?“ dėl savoms reikmėms sunaudotų pakuočių tvarkymo.
2017-06-08
Seminare pranešimus apie naująjį Darbo kodeksą skaitys advokatai Tomas Bagdanskis ir Vilius Mačiulaitis.
2017-06-05
Į jubiliejinį renginį susirinko dalyviai iš visos Lietuvos: savivaldybių, regioninių atliekų tvarkymo centrų, atliekų tvarkymo įmonių bei valstybinio sektoriaus atstovai, politikos formuotojai. Šiemet pagrindinis dėmesys buvo skirtas pakuočių atliekų tvarkymui komunaliniame atliekų sraute.
2017-04-11
Džiaugiamės galėdami pranešti apie ILAW kontoros ir teisininkų įvertinimą darbo teisės specializacijoje tarptautinio žinyno Chambers Europe 2017 m. laidoje. Kaip ir ankstesniais metais ILAW išlaiko lyderio poziciją ir yra reitinguota aukščiausioje reitingo pakopoje (Band 1), o tarp pirmaujančių teisininkų įtraukti net trys kontoros advokatai: vadovaujantis partneris dr. Tomas Bagdanskis (Band 1), partneris dr. Vilius Mačiulaitis (Band 3) ir asocijuotas partneris Mantas Mikalopas (Associates to watch).
2017-03-23
Duodami įžadus, sutuoktiniai pasižada būti kartu ir skausme, ir džiaugsme. Šį sutarimą vis dažniau įtvirtina ir sudarydami vedybinę sutartį. Kada ją verta sudaryti?
1   2   3   4   5   6
WE ENJOY CREATING VALUE