iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU

Svetlana Naumčik

Asocijuota partnerė Svetlana Naumčik specializuojasi darbo, įmonių, sutarčių, migracijos teisėje, atstovauja Klientų interesams skolų išieškojimo, bankroto bylose bei sprendžiant teisinius ginčus.
Be to, Svetlana Naumčik turi sukaupusi didelę patirtį užsieniečių įdarbinimo klausimais, leidimų laikinai ir nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimo srityse. 2013 - 2014 m. Svetlana Naumčik dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus studentams Kazimiero Simonavičiaus universitete.
Karjeros istorija  
Advokatų profesinė bendrija iLAW
asocijuota partnerė nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. 
vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja nuo 2013 m. liepos mėn. iki 2017 m. rugpjūčio mėn. 
teisininkė nuo 2011 m. sausio mėn. iki 2013 m. liepos mėn.
Kazimiero Simonavičiaus universitetas
lektorė 2013 - 2014 m.
Advokatų profesinė bendrija MAQS Law Firm
teisininkė nuo 2009 lapkričio mėn. iki 2010 gruodžio mėn.
Advokatų profesinė bendrija SMA
teisininkė nuo 2007 iki 2009 lapkričio mėn.
 
Išsilavinimas
Mykolo Romerio universitetas
Teisės bakalauro laipsnis 
Mykolo Romerio universitetas
Teisės magistro laipsnis (darbo teisės specializacija)
 
Kalbos
Lietuvių, anglų, rusų.
 
Patirtis
 • Konsultavo, padėjo įdarbinti ir gauti leidimus laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje keliems aukštos profesinės kvalifikacijos specialistams iš trečiųjų šalių vienai didžiausių vandentiekio ir nuotekų valymo įrenginių įmonei Lietuvoje.

 • Parengė verslo dalies perleidimo sutarčių kompleksą vienai didžiausių technologijų kompanijai Baltijos šalyse.

 • Sėkmingai konsultavo bei parengė teisinę išvadą civilinės aviacijos klausimais didžiausiai Rusijos Federacijos skrydžių bendrovei.

 • Svetlana Naumčik pradėjo konsultuoti vieną didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių kompaniją dėl 5,2 mln. vertės prekybos paskirties patalpų Vilniaus miesto senamiestyje įsigijimo, perleidimo bei tolimesnio pertvarkymo klausimais. Derybų su patalpų pirkėjais bei pardavėjais eigoje bus parengti keli ketinimų protokolai, preliminariosios bei pagrindinės sutartys dėl patalpų pirkimo-pardavimo, vėliau planuojama parengti kelias sutartis, susijusias su tolimesniu patalpų pertvarkymu bei naudojimu.

 • Konsultavo vieną didžiausių Lietuvos vaikų žaislų prekybos įmonę užsieniečių įdarbinimo klausimais bei padėjo gauti Lietuvos Respublikos darbo biržos sprendimus dėl užsieniečių aukštos profesinės kvalifikacijos reikalaujančio darbo atitikties Lietuvos Respublikos darbo rinkos poreikiams pripažinimo, kas padėjo sėkmingai ir operatyviai įdarbinti reikiamos kvalifikacijos specialistus iš užsienio Lietuvoje.

 • Konsultavo vieną didžiausių Lietuvos vaikų žaislų prekybos įmonę dėl 5,2 mln. Lt vertės akcijų pirkimo-pardavimo sutarties ir darbuotojų perkėlimo klausimų.

 • Konsultavo vieną didžiausių jūros gėrybių tiekėją Lietuvoje dėl 4,7 mln. Lt vertės nekilnojamojo turto perleidimo-perėmimo sutarties.
 • Kartu su advokatu Tomu Bagdanskiu atstovauja vieną didžiausių specializuotų tvirtinimo elementų pardavimo įmonių Baltijos šalyse, prekės ženklo „VARŽTŲ PASAULIS“ turėtoją UAB „GINESTRA“ ginče dėl nesąžiningos konkurencijos veiksmų ir žalos, tame tarpe ir negautų pajamų, atlyginimo. Ginčo objektą sudaro priešingos šalies, t.y. atsakovų, veiksmai dėl konfidencialios informacijos ir komercinės paslapties atskleidimo, klientų ir darbuotojų perviliojimas, konkurencinio pranašumo įgijimas ir žalos (nuostolių) atlyginimo klausimai.
 • Konsultavo bei parengė sutarčių kompleksą vienai didžiausių prekybos verslo technologijų kompanijai Baltijos šalyse dėl specializuotos programinės įrangos savitarnos sistemoms sukūrimo, instaliavimo, testavimo ir licencijų naudoti programinę įrangą suteikimo.
 • Daugelį metų sėkmingai atstovauja vieną didžiausių agrocheminės paskirties prekėmis prekiaujančią įmonių grupę bylose dėl skolų išieškojimo, įpareigojimo vykdyti sutartis, darbo ginčuose bei kitais klausimais.
 • Svetlana Naumčik kartu su advokatu Tomu Bagdanskiu sėkmingai atstovavo klientus dviejose susijusiose administracinėse bylose Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme dėl mirtinų nelaimingų atsitikimų pripažinimo susijusiais su darbo funkcijų vykdymu. Žuvusio valstybės tarnautojo šeimos nariams buvo sumokėta 100 draudžiamųjų pajamų dydžių draudimo išmoka.
 • Sėkmingai atstovavo NT brokerių įmonės „JG Property developments“ (RE/MAX centras) interesams Lietuvos Aukščiausiajame Teisme (LAT), ginče dėl tarpininkavimo paslaugos suteikimo ir tarpininkavimo mokesčio priteisimo. LAT nutartis civilinėje byloje Nr. 3K-3-394/2013 padėjo tašką ginče dėl tarpininkavimo paslaugų tikslinės paskirties aiškinimo.
 • Konsultavo ir padėjo gauti bei pratęsti leidimus dirbti ir leidimus gyventi Lietuvos Respublikoje personalo atrankos ir tarptautinę įdarbinimo patirtį visame pasaulyje turinčios įmonės specialistams.
 • 2011 – 2013 m. dalyvavo derybose bei parengė tarpininkavimo sutartis vienai garsiausių Lietuvoje ir pasaulyje nekilnojamojo turto brokerių kompanijai su daugiabučių namų statybos bendrove dėl patalpų bei butų pardavimo.
 • Centrinėje darbo medicinos ekspertų komisijoje ir teismuose atstovavo ir konsultavo dujų tiekimo bendrovę ginče dėl buvusio įmonės darbuotojo profesinės ligos paneigimo. 

 

Publikacijos:
2014-01-27
2014-11-20
2014-08-26
WE ENJOY CREATING VALUE