iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU

Lina Bulovienė

Lina Bulovienė teisinį darbą pradėjo dirbti 2012 m. Lina yra baigusi studijas Mykolo Romerio universitete ir yra įgijusi teisės bakalauro bei teisės magistro kvalifikacinį laipsnį civilinės teisės specializacijoje.
Vyresniosios teisininkės Linos Bulovienės pagrindinės praktikos sritys yra skolų išieškojimas, įmonių teisė, sutarčių teisė, civilinė teisė, įmonių steigimas, šeimos teisė bei autorių teisė.
Karjeros istorija  
Advokatų profesinė bendrija iLAW
vyresnioji teisininkė nuo 2013 rugsėjo mėn.
teisininkė 2013 sausio - rugsėjo mėn.
Advokatės Dianos Gumbrevičiūtės kontora
teisininkė nuo 2012 kovo mėn. iki 2013 sausio mėn.
 
Išsilavinimas
Mykolo Romerio universitetas
Teisės magistro laipsnis (civilinės teisės specializacija)
Teisės bakalauro laipsnis
 
Kalbos
Lietuvių, anglų, rusų.

 

Patirtis

  • Kartu su advokate Vilma Ramanauskaite atstovauja laiduotojų interesus byloje prieš banką dėl neteisėtų ir nesąžiningų banko veiksmų, bei laidavimo sutarčių pripažinimo negaliojančiomis. Banko pateikto ieškinio dėl skolos priteisimo iš laiduotojų suma siekia beveik 1 mln. EUR. Šiuo metu byla yra nagrinėjama Lietuvos apeliaciniame teisme.

  • Kartu su advokate Vilma Ramanauskaitė sėkmingai atstovavo elektros energijos vartotoją dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo. Byloje buvo nagrinėjamas klausimas dėl žalos priteisimo atjungus elektros energiją gyvenamajame pastate. Ieškinio suma 38 tūkst. litų.

  • Kartu su advokate Vilma Ramanauskaite laimėjo civilinę bylą dėl skolos priteisimo pagal paslaugų sutartį. Klientui buvo priteista daugiau nei 22 tūkst. litų skola pagal buhalterinių paslaugų sutartį.

  • Kartu su advokate Vilma Ramanauskaite laimėjo civilinę bylą dėl 62 tūkst. litų skolos priteisimo už atliktus statybos rangos darbus.

 

Publikacijos:
2014-06-24
2015-12-15
WE ENJOY CREATING VALUE