iLAW
Susipažinkime artimiau.
Klientams | LT | EN | RU
Pagrindinis / Apie mus /

Partneriai

Inlat plus
Teisinės paslaugos Latvijoje.
Bunkus Law Firm

iLAW partnerių advokatų kontora Rygoje, Latvijoje.

Heringson GLO

iLAW partnerių advokatų kontora Taline, Estijoje.

Law Business Solutions Agency

Profesionalios teisinės paslaugos Minske, Baltarusijoje.
 

Your Business Solution

„Your Business Solution“ – profesionalių, ambicingų, įvairiuose versluose turinčių patirties pardavimų specialistų komanda. Pardavimai – tai ne tik mūsų darbas. Tai – mūsų aistra, tad mes nuolat mokomės, tobulėjame ir su malonumu imamės naujų iššūkių. Vis dažniau verslo įmonės įvairias paslaugas perka iš išorės. Daugybė nedidelių įmonių nebesamdo savo apskaitininko, teisininko, viešųjų ryšių specialisto. O kodėl negalėtume pasiūlyti pardavimų kaip paslaugos? Juk ne kiekvienai įmonei apsimoka turėti nuosavą nuolat dirbantį pardavimų specialistą. Arba ji išgali pasisamdyti tik reikiamų žinių ir patirties neturintį žmogų, kurio darbą profesionalas atliktų greičiau, efektyviau ir pigiau. Netikite? Tiesiog išbandykite!

Susisiekite su mumis
Tel. +370 602 27666

Darbo teisės akademija

Rekomendacijos ir patarimai darbdaviams.

Darbo teisės akademijos misija - perduoti patirtį ir darbo teisės, mokesčių teisės bei vadybos žinias verslui, siekiant padėti darbdaviui tinkamai ir efektyviai reglamentuoti darbo santykius ir valdyti personalą.

UAB Mokesčių srautas

UAB „Mokesčių srautas“ organizuoja mokymus vadovams, teisininkams, buhalteriams ir kitiems įmonės darbuotojams mokesčių, apskaitos, darbo santykių, teisės, raštvedybos, personalo vadybos, verslo valdymo ir kitomis temomis.

WE ENJOY CREATING VALUE